
Βρεφικό Θερμός Φαγητού 500ml Με Κουτάλι Kiokids 3720
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλια φαγητού σετ σε γκρι-λευκό χρώμα και σχέδιο μαϊμουδάκι από την εταιρία Saro. Είναι κατασκευασμένα από μελαμίνη χωρίς BPA. Το σετ διαθέτει 2 κουτάλια διαφορετικού μεγέθους. Ιδανικό σετ για να μάθει το μικρό σας να τρώει μόνο του.
| Ποικιλία | Παιδικά μαχαιροπίρουνα |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστίκο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Μελαμίνη |
| Κατασκευαστής | Saro |

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Γυαλί, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα