
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 2τμχ) Edelman 1181488
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ στρογγυλές σφραγίδες ζαχαροπλαστικής από την εταιρεία Scrap Cooking. Είναι κατασκευασμένες από ξύλο οξιάς και έχουν χαραγμένα διάφορα Χριστουγεννιάτικα σχέδια: τάρανδος, gingerbread man και Αι Βασίλης. Κάντε ανάγλυφη τη ζύμη σας για τα χριστουγεννιάτικα μπισκότα χρησιμοποιώντας αυτές τις γιορτινές ξύλινες στάμπες. Νόστιμα χριστουγεννιάτικα μπισκότα με διασκεδαστικά γιορτινά σχέδια.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Είδος | Χριστουγεννιάτικα ειδώλια |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Scrap Cooking |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, χαρτί, σετ
Σε απόθεμα


Γυαλί

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Που λάμπουν
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Για δέντρο, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα


Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί


Που λάμπουν, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα