
13,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι για στρογγυλή ψησταριά που σας βοηθάει να βράσετε κάτι ή να κρατήσετε το φαγητό σας ζεστό. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 32 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανοξείδωτο ατσάλι, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
