
74 €
Whiskey Glass POLS POTTEN Ø9cm X Y10cm σετ 4 τεμαχίων ανάγλυφα 140-230-120-009A
Για καφέ, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι σαμπάνιας σε σχήμα flute διάφανο με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί και έχει χωρητικότητα 160ml. Ιδανικό ποτήρι για τη σαμπάνια σας.
| Είδος ποτηριών | Για σαμπάνια |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 24 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για καφέ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Για νερό
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Για νερό
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα



Σετ




Για καφέ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα