
Μαχαίρι Φιλεταρίσματος (20εκ.) Bergner Harley BG-4227
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαίρι σεφ κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι. Διαθέτει εργονομική μαύρη λαβή για ακρίβεια στο κόψιμο.
| Υλικό | Ατσάλι, Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.18 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα



Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα

Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα



Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα