
Σετ 4 Μαρμάρινων Σουβέρ – Christmas Characters Collection
Σετ, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια σετ 4 τεμαχίων με καρυοθραύστες. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο σε διάφορες αποχρώσεις. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 3 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο,Χρυσό,Πολύχρωμο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα

Γυαλί

Για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ



Σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα


Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κουδουνάκια, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Που λάμπουν
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί

Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα