
Χριστουγεννιάτικο Κρεμαστό Διακοσμητικό Αστέρι (30x30) A-S Nature Branch Star 142912S
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια σετ 6 τεμαχίων σε ασημί, χρυσές και πετρόλ αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό και έχουν σχήμα αστέρια. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Είδος | Άστρα και κομήτες |
| Σετ | Ναί |
| Width | 3 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.08 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Λευκό,Πολύχρωμο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα




Για δέντρο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Για δέντρο, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, που λάμπουν

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα



Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, χαρτί, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα