
Χριστουγεννιάτικο Διακοσμητικό Με Led Aca Fur Reindeer X06511212
Τάρανδος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό κατασκευασμένο από ξύλο με σχήμα ταράνδου. Σε φυσική απόχρωση ξύλου με λεπτομέρειες από λευκή γούνα και δαντέλα. Συνδυάστε το με χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά, τραπεζομάντηλα, τραβέρσες κ.α. για να ολοκληρώσετε την χριστουγεννιάτικη διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Μοτίβο | Τάρανδος |
|---|---|
| Width | 4 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Τάρανδος
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα






Πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα








Τάρανδος
Σε απόθεμα





81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα