
1,36 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι νερού διάφανο με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί και έχει χωρητικότητα 250ml. Ιδανικό ποτήρι για το νερό σας.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.15 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Για νερό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για κοκτέιλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Σετ
Σε απόθεμα

Για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα






Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα