
12,19 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι σαμπάνιας σε σχήμα flute διάφανο με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί και έχει χωρητικότητα 340ml. Ιδανικό ποτήρι για τη σαμπάνια σας.
| Είδος ποτηριών | Για σαμπάνια |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.27 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ
Σε απόθεμα


Για κοκτέιλ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα


Για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ

Για νερό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα