
ΣΕΤ ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΕΣ 50x70cm 2 ΤΕΜ. GREENWICH POLO CLUB - LOFT 2389
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε ανθρακί χρώμα και κοτλέ υφή από την εταιρεία Nef-Nef. Το εξωτερικό ύφασμα κατασκευασμένο από 100% velour polyester και η γέμιση πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φερμουάρ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.624 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Suede |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ

Με φερμουάρ, βαμβάκι

Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, μετάξι

40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

Μοντέρνο, βαμβάκι, ρίγες

Μοντέρνο, σατέν

Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

40×60 εκ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ



50×50 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα