
Φωτιστικό Οροφής LED Aca Harmony BR97LEDP60GD Gold
Μοντέρνο, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής από την εταιρεία Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε χρυσή απόχρωση με σατινέ φινίρισμα. Η βάση τοποθέτησης είναι χρυσή μεταλλική. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 120εκ. μέσω των 3 συρμάτινων αναρτήσεων. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 36Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 2700Lm. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 32 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Μοντέρνο, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα



Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα




13×96×36 εκ
Σε απόθεμα