
Φωτιστικό Οροφής Μονόφωτο A-S Galt Gold 167527B
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής - πολυέλαιος της εταιρείας Aca Decor σε vintage στυλ. Είναι κατασκευασμένο από σαμπανιζέ κρύσταλλο με μεταλλικό σκελετό. Έχει μαύρη βελούδινη επένδυση στην αλυσίδα ανάρτησης. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 168εκ. μέσω του καλωδίου και της αλυσίδας. Η βάση τοποθέτησης είναι ασημί μεταλλική. Τύπος ντουί: 5xE14 και θέσεις για 5 λαμπτήρες έως 40W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται).
| Κύριο υλικό | Γυαλί, Μέταλο, Κρύσταλλο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Στυλ σχεδιασμού | Ρέτρο |
| Τοποθέτηση | Για το υπνοδωμάτιο και σαλόνι |
| Αμπαζούρ | Χωρίς αμπαζούρ |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 43 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | Κρυστάλλινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μέταλο, κρύσταλλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα