
14,76 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Aca Decor με vintage σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από λευκό κρύσταλλο με μεταλλικό σκελετό. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρας έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Κύριο υλικό | Κρύσταλλο |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κρυστάλλινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |










LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν





Κρύσταλλο
Σε απόθεμα


230V
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Σε απόθεμα

Βιομηχανικό


LED, πλαστικό
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα