
Παγούρι - Θερμός 500ml Με Καλαμάκι Estia Save The Aegean Jungle Kick 01-33156
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιρούνι-μαχαίρι-κουτάλι σετ σε πολύχρωμες αποχρώσεις και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρία Petit Monkey. Είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι κατάλληλο για ηλικίες 18+ μηνών. Ιδανικό και ασφαλές σετ για να μάθει το παιδί σας να τρώει μόνο του. *Να μην τοποθετηθούν σε φούρνο μικροκυμάτων.*
| Ποικιλία | Παιδικά μαχαιροπίρουνα |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Petit Monkey |

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Γυαλί, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστίκο
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστίκο
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα