
Σετ BLW I από Σιλικόνη Minikoioi Yellow
Γυαλί, από σιλικόνη
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο σε σομόν χρώμα και σχέδιο αρκουδάκι από την εταιρία Petit Monkey. Είναι κατασκευασμένο από 100% σιλικόνη LFGB κατάλληλη για τρόφιμα. Η ισχυρή βεντούζα που διαθέτει στο κάτω μέρος, το καθιστά ιδανικό για να τρώει το παιδί σας με ασφάλεια. Μπορεί να τοποθετηθεί και στο πλυντήριο πιάτων και στον φούρνο μικροκυμάτων.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Petit Monkey |

Γυαλί, από σιλικόνη

Από σιλικόνη, σουπλά



Από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Παιδικά σετ, γυαλί, μπαμπού

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη

Παιδικά σετ, μπαμπού, από σιλικόνη

Παιδικά πιάτα, από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, πλαστίκο, από σιλικόνη
Παράδοση δωρεάν
Από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Σουπλά

Παιδικά πιάτα, πλάτος, ύψος




Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα