
5,98 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παγούρι θερμός με στόμιο σε γαλάζιο χρώμα και σχέδιο ζωάκι από την εταιρία Petit Monkey. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι με διπλά τοιχώματα χωρίς BPA μόλυβδο και φθαλικά. Κρατάει τα υγρά κρύα για πάνω από 12 ώρες καθιστώντας το ιδανικό για ταξίδια και βόλτες. Ειδικά σχεδιασμένο για μικρά χεράκια.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Petit Monkey |


Μπαμπού, από σιλικόνη
Σε απόθεμα






Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Ανοξείδωτο ατσάλι

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα





Από σιλικόνη
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα



Μπαμπού
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη

Μπαμπού
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα