
Κούκλα μωρό με αξεσουάρ φροντίδας - 6688-54 - 232547
Για κορίτσια, κούκλες, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινο παιχνίδι στοίβαξης σετ από την εταιρία Petit Monkey. Το σετ περιλαμβάνει 7 διαφορετικά ζωάκια με ποικίλα χρώματα και σχήματα τα οποία στοιβάζονται το ένα πάνω από το άλλο με διασκεδαστικούς τρόπους. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο κόντρα πλακέ και βαμμένα με μη τοξικό χρώμα νερού. Ιδανικό παιχνίδι για αμέτρητες ώρες διασκέδασης. Κατάλληλο για ηλικίες 3+ ετών.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Petit Monkey |

Για κορίτσια, κούκλες, πλαστικό

Εκπαιδευτικό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Εκπαιδευτικό, ξύλο, ύφασμα
Παράδοση δωρεάν
Για αγόρια


Για αγόρια, ξύλο, πίστες
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Εκπαιδευτικό, ξύλο, διάμετρος

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Για αγόρια



Εκπαιδευτικό, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια



Για αγόρια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα

Στον κήπο, πλαστικό



Για αγόρια

Για αγόρια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα