
Μαχαιροπίρουνα (Σετ 16τμχ) K-M CC4101030
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιρούνι και κουτάλι φαγητού σε γκρι χρώμα και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρία Akuku. Είναι απαλλαγμένα από BPA και κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι υψηλής ποιότητας, κατάλληλο για τροφές. Έχει πρακτικές λαβές για να μπορεί να τα κρατάει το μικρό σας με άνεση. Ιδανικό σετ για να μάθει το παιδί σας να τρώει μόνο του. Κατάλληλο για ηλικίες 9+ μηνών.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Akuku |

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Σετ, 4
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια


Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια





Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα