
Chair POLE TO POLE High five 871974353964-0080
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 71×70×46 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό σε γκρι χρώμα κατάλληλη για την τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Ο εργονομικός σχεδιασμός της εξασφαλίζει άνεση, ενώ τα ανθεκτικά πόδια της παρέχουν σταθερότητα. Μπορεί να συνδυαστεί με τα περισσότερα στυλ τραπεζαρίας για να δημιουργήσετε τον χώρο που επιθυμείτε. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 46 εκ |
| Υψος: | 71 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 70 cm, 70 cm, 70 cm, 70 cm |
| Depth | 46 cm, 46 cm, 46 cm, 46 cm |
| Height | 71 cm, 71 cm, 71 cm, 71 cm |
| Total weight | 4.88 kg, 4.88 kg, 4.88 kg, 4.88 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
53×73×52 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, των 2, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν


Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ύφασμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα