
Κουτί Αποθήκευσης (28x18x10.5) L-C Anthracite MEN233AT
Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε μαύρο χρώμα και λευκό καπάκι. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι ιδανικό για να τοποθετήσετε και να οργανώσετε τις βούρτσες, τις χτένες, τα είδη μακιγιάζ, μέχρι και τα φάρμακά σας, καθώς κλείνει με καπάκι. Επιπλέον διαθέτει λαβή με άνοιγμα για εύκολη μεταφορά.
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 25 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.79 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα












Σετ, ξύλο




Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
19×34×34 εκ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
36×15×2 εκ
Σε απόθεμα

21×48×28 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο




2×29×29 εκ
Σε απόθεμα

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα