
Λάμπα LED Diolamp E14/7W/4000K/580Lm C377NWTIP
Σπείρωμα E14, LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Λάμπα κεράκι SMD LED της εταιρείας Diolamp από την Aca Lighting σε λευκό χρώμα. Χαρακτηριστικά λαμπτήρα: Ισχύς εισόδου: 230V - Τύπος ντουί: E14 - Ισχύς: 7 Watt - Θερμοκρασία χρώματος: 3000K/θερμό λευκό - Φωτεινότητα: 560Lm - Δέσμη φωτισμού: 200 μοίρες - Διάρκεια ζωής: 30.000 ώρες.
| Τύπου υποδοχής | Σπείρωμα E14 |
|---|---|
| Χρώμα φωτός | Θερμό λευκό |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Depth | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Height | 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm |
| Total weight | 0.026 kg, 0.026 kg, 0.026 kg, 0.026 kg |
| Κατασκευαστής | Diolamp |

Σπείρωμα E14, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, θερμό λευκό, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Υποδοχή GU10, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, ψυχρό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ψυχρό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
LED

Σπείρωμα E27, θερμό λευκό, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ψυχρό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Υποδοχή G9, ψυχρό λευκό, LED
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Σπείρωμα E14, LED
Σε απόθεμα
Υποδοχή G9, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, θερμό λευκό, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E40, θερμό λευκό
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Ψυχρό λευκό, LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, LED

Σπείρωμα E27, LED
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα