
Λάμπα LED Diolamp E14/5W/3000K/440Lm G45514WW
Σπείρωμα E14, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Λάμπα SMD LED της εταιρείας Diolamp από την Aca Lighting σε λευκό χρώμα. Χαρακτηριστικά λαμπτήρα: Ισχύς εισόδου: 230V - Τύπος ντουί: E14 - Ισχύς: 5 Watt - Θερμοκρασία χρώματος: 6000K/ψυχρό λευκό - Φωτεινότητα: 450Lm - Δέσμη φωτισμού: 180 μοίρες - Διάρκεια ζωής: 30.000 ώρες.
| Τύπου υποδοχής | Σπείρωμα E14 |
|---|---|
| Χρώμα φωτός | Ψυχρό λευκό |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Depth | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 0.025 kg, 0.025 kg, 0.025 kg, 0.025 kg |
| Κατασκευαστής | Diolamp |

Σπείρωμα E14, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, ψυχρό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, ψυχρό λευκό, θερμό λευκό
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, θερμό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, ψυχρό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, ψυχρό λευκό, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υποδοχή GU10, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E27, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, ψυχρό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, ψυχρό λευκό, LED
Σε απόθεμα
Σπείρωμα E14, LED

Σπείρωμα E27
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα