
Ζεύγος Καλύμματα Μαξιλαριών Καπιτονέ (45x65) Hotel 100%Βαμβάκι 5208010
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπιτονέ καλύμματα 50x70 ξενοδοχειακού εξοπλισμού για να ενισχύσετε τη διάρκεια ζωής των μαξιλαριών. Το ύφασμα της επιφάνειας είναι 100% βαμβακερό. Διαθέτουν κλείσιμο με φερμουάρ. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 26 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Μοντέρνο, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Μοντέρνο

Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Τετράγωνος, με φερμουάρ, μονόχρομος

Βαμβάκι

Ορθογώνιος, βαμβάκι, μονόχρομος


50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν, ρίγες

Ορθογώνιος, βαμβάκι, μονόχρομος

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα