
Intra απο ξύλο plywood 3mm-4mm πάχος – ξύλο στρογγυλού τραπεζιού του καθεδρικού ναού 10x10 cm INTRAVECTRY-MY560241
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό - σκαμνάκι που θα προσφέρει μία έξτρα θέση στο χώρο σας. Ο σκελετός του καθίσματος είναι κατασκευασμένος από ξύλο πεύκου με επένδυση αφρού πολυουρεθάνης (PU). Η επιφάνεια είναι υφασμάτινη με διακοσμητικό μακραμέ σχέδιο σε εκρού απόχρωση.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 63 cm |
| Total weight | 3.05 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Εκρού |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα









Ξύλο


Ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ρατάν

Ξύλο
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα