
Τραβέρσα (45x170) Silk Fashion BG17-5
36×28 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο από την εταιρεία Silk Fashion σε γαλάζιες αποχρώσεις. Διακοσμείται περιμετρικά με διπλή φάσα και αζούρ. Η σύνθεσή του είναι 100% βαμβακερή και το καθιστά ανθεκτικό και όμορφο κατά το στρώσιμο. Θα στολίσει και συγχρόνως θα προστατεύσει το τραπέζι σας δίνοντας μία μοναδική πινελιά στην αισθητική του χώρου σας. Ταιριάξτε το τραπεζομάντηλο με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα αρμονικό αποτέλεσμα και μία ολοκληρωμένη διακόσμηση.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×26 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×26 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα![Τραπεζομάντηλο Κουζίνας 140Χ180 Doris Grey ]C120002526](https://static.biano.gr/i/product/285-285/5a/78/5a/a00cd60f93ffc0c6605292d708a4bb3c0feb4a28-trapezomantelo-kouzinas-140ch180-doris-grey-c120002526.jpg)
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

36×26 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεντημένο, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×44 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×26 εκ, διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×37 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
27×4 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα