
Πετσέτες Κουζίνας (Σετ 2τμχ) Guy Laroche Tissus Beige
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτηρόπανα κουζίνας σε γκρι-εκρού-βεραμάν αποχρώσεις από την εταιρεία Rythmos. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι επεξεργασμένο με την μέθοδο της νηματοβαφής. Χρησιμοποιήστε ποτηρόπανα και πετσέτες κουζίνας για να στεγνώσετε τα χέρια σας αλλά και τα πιάτα σας με ευκολία.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 34 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Εκρού,Βεραμάν |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα