
Ποτήρι Κρασιού Κολωνάτο 230ml S-D Lea Transparent 203452A
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι νερού με χωρητικότητα 355ml, σε διάφανο χρώμα και μοντέρνο ανάγλυφο σχέδιο από την εταιρεία Pasabahce By Espiel. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί και μπορεί να τοποθετηθεί στον φούρνο μικροκυμάτων και στο πλυντήριο πιάτων. Εκτός από νερό μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε και για χυμούς. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο και κομψό σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Pasabahce |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα







Σετ
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα
Για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Για νερό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα




15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα