
Ποτήρι Νερού 380ml Espiel Lucia Gold RAB533K6
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι νερού χωρητικότητας 510ml σε διάφανο χρώμα, χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί και μπορεί να τοποθετηθεί στον φούρνο μικροκυμάτων και στο πλυντήριο πιάτων. Μπορείτε επίσης να το χρησιμοποιήσετε και για διάφορα ποτά. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Διάφανο,Χρυσό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ
Σε απόθεμα






Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Για νερό
Σε απόθεμα


Για κοκτέιλ, σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα