
Τραπεζομάντηλο (135x180) Melinen Olivie Grey
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέ από την εταιρεία Silk Fashion με εντυπωσιακό φλοράλ μοτίβο σε εκρού και λιλά αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα στόφας και έχει υποστεί επεξεργασία νηματοβαφής, που καθιστά τα χρώματα ανεξίτηλα. Ανθεκτικό και όμορφο κατά το στρώσιμο καρέ που θα αναβαθμίσει την αισθητική του χώρου σας. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα αρμονικό και ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
| Χρώμα | Βιολετί |
| Width | 36 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 70% Polyester 30% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×160 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα