
Χαλί Διαδρόμου (70x160) Silk Fashion 1743 Salmon
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό χαλί διαδρόμου 60x130 σε μπεζ απόχρωση και μοντέρνο σχέδιο με λεπτομέρειες στο χρώμα της τερακότας από την εταιρία Silk Fashion. Είναι κατασκευασμένο από 100% φυσική γιούτα που το καθιστά κατάλληλο για όλους τους χώρους του σπιτιού. Διαθέτει στο πλάι διακοσμητικά κρόσια. Ιδανικό χαλί για να το τοποθετήσετε στο χολ ή στην κουζίνα σας κατά την διάρκεια του καλοκαιριού, καθώς είναι ιδιαίτερα ελαφρύ και δροσερό.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
170×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

170×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα




160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
170×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
200×20 εκ
Σε απόθεμα
152×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα