
Παπλωματοθήκη από 50% ανακυκλωμένο βαμβάκι, με μονόκερους, Tamila
Για κορίτσια, βαμβάκι
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ προίκας για την κούνια του μωρού σας σε γκρι χρώμα και πουά σχέδιο από την εταιρία Nautica. Η σύνθεση του αποτελείται από 100% βαμβάκι 154 κλωστών που το καθιστά απαλό και ανθεκτικό. Το σετ περιλαμβάνει ένα πάπλωμα λευκό με γέμιση σιλικινούχο πολυέστερ βάρους 300gsm, μία παπλωματοθήκη με φερμουάρ, μία πάντα και μία κουνουπιέρα. Το σετ έρχεται σε συσκευασία σακούλα PVC.
| Ποικιλία | Για την κούνια |
|---|---|
| Τρόπος κλεισίματος | Με φερμουάρ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 53 cm, 53 cm, 53 cm, 53 cm |
| Depth | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Height | 36 cm, 36 cm, 36 cm, 36 cm |
| Total weight | 5 kg, 5 kg, 5 kg, 5 kg |
| Κατασκευαστής | Nautica |

Για κορίτσια, βαμβάκι

48×40 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για την κούνια, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
32×23 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα