
Κουβερτόριο Μονό (170x260) Palamaiki Inez Beige
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο κουβερτόριο από την εταιρεία Palamaiki. Σε μπεζ απόχρωση με ανάγλυφο γεωμετρικό σχέδιο. Η σύνθεσή του είναι 40% βαμβάκι-60% polyester με βάρος 400gsm. Έχει ζακάρ ύφανση με ανάγλυφο γεωμετρικό σχέδιο. Ιδανικό σκέπασμα για τους καλοκαιρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 40% Βαμβάκι 60% Polyester |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
240×260 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

160×220 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σατέν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα