
57,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική επιγραφή Home σε φυσικό χρώμα του ξύλου που θα χαρίσει μίνιμαλ ύφος στον χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF. Το κάθε γράμμα της επιγραφής έχει άλλη διάσταση: H:19.5x5x26/ O: 22x5x26 / M: 24x5x26 / Ε: 15x5x26. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει!
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 86 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 2.75 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |











129×78 εκ
Σε απόθεμα



















17×17 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα