
Μαξιλάρι Καθίσματος Φερ Φορζέ Be Comfy Vanilla 605
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική μαξιλάρα πολλαπλών χρήσεων ιδανική για το παιδικό ή βρεφικό δωμάτιο. Το εξωτερικό ύφασμά της είναι από βαμβάκι-polyester σε μουσταρδί απόχρωση με μεταλλιζέ χρυσές λεπτομέρειες. Το εσωτερικό γέμισμα είναι πολυεστερική βάτα. Μπορεί να τοποθετηθεί σε παγκάκι, σε πολυθρόνα, κλπ, ή να χρησιμοποιηθεί σαν μαξιλάρα δαπέδου προσφέροντας μαλακό κάθισμα για ατελείωτες ώρες παιχνιδιού.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε παγκό, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 56 cm |
| Total weight | 1.37 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα