
Βοηθητικό Τραπεζάκι (40x40x60) A-S Hodia 206014
6×15×48 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 52×37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Βοηθητικό τραπεζάκι σε μαύρο χρώμα. Με μοντέρνο σχεδιασμό και πρωτότυπο σχήμα που θα δώσει μια κομψή και καλαίσθητη νότα στον χώρο σας. Ιδανικό για τοποθέτηση στο σαλόνι και σε οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζει.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Υψος: | 52 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 52 cm |
| Total weight | 5.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

6×15×48 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

11×58×41 εκ, ορθογώνιο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×44×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
9×61×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
9×45×45 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
51×51×21 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



50 εκ, ⌀ 48 εκ, στρογγυλό, έλατο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
47 εκ, ⌀ 38 εκ, άτυπα, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Οβάλ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
50 εκ, ⌀ 48 εκ, στρογγυλό, έλατο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

14×69×27 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα