
15,99 €
Ξύλινο Παζλ Με 9 Κύβους Akuku A0612
24×23 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×34 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παζλ με 28 κομμάτια και πολύχρωμο σχέδιο από την εταιρία Avenir. Η ποιότητα του είναι χάρτινη. Το παζλ μόλις ολοκληρωθεί απεικονίζει ένα πολύχρωμο τοπίο με διάφορα ζώα και παιδικές φιγούρες. Με αυτόν τον τρόπο το παιδί σας μπορεί να περάσει την ώρα του δημιουργικά ανακαλύπτοντας τα σχήματα και τα ζώα. Κατάλληλο για ηλικίες 3+ ετών.
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 34 εκ |
| Width | 34 cm |
|---|---|
| Depth | 34 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Avenir |

24×23 εκ
Σε απόθεμα




















34×34 εκ
Σε απόθεμα










19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
