
Κουρτίνες, περσίδες DecoByZorlu Forza
Μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα εσωτερικού χώρου σε πετρόλ απόχρωση. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με ενσωματωμένα τρουκς για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι υψηλής σκίασης που δεν επιτρέπει να περάσει αρκετό φως στον χώρο. Συνδυάστε την με το διακοσμητικό μαξιλάρι του ίδιου σετ για να ολοκληρώσετε την διακόσμησή του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 46 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.16 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Συσκότισης

42×29 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Λινό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πολυεστέρας, μονόχρωμος
προς αποστολή σε 5 ημέρες



Βαμβάκι, μονόχρωμος

Λινό

Λινό

Συσκότισης

Πολυεστέρας, μονόχρωμος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Συσκότισης



Λινό
προς αποστολή σε 5 ημέρες



Συσκότισης

3×25 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης

Πολυεστέρας, μονόχρωμος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες



Συσκότισης

Συσκότισης

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα