
8,09 €
Πτυσσόμενη Απλώστρα Τοίχου Με 4 Σχοινιά 14.4m K-M CY5655960
Πτυσσόμενο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×60×55 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επεκτεινόμενη κρεμαστή σχάρα στεγνώματος, ιδανική για μπαλκόνια, πόρτες, παράθυρα ή καλοριφέρ. Ρυθμιζόμενοι βραχίονες με κλιπ. Το συνολικό μήκος από τις ράγες αντιστοιχεί σε 7 μέτρα απλώματος.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 55 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Width | 60 cm |
|---|---|
| Depth | 55 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.49 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πτυσσόμενο
Σε απόθεμα
























Πτυσσόμενο
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα