
Σετ 4 κεραμικά ρηχά πιάτα, Soul
Σετ, ρηχό, 4
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό με μοντέρνο σχεδιασμό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα πιάτα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, ρηχό, 4
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, κεραμικό

Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ


Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρουστίκ

Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα