
Παπουτσοθήκη 6 Θέσεων (80x26x29.5) Z-L 13126
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 108×38×11 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Επιδαπέδια ντουλάπα σε φυσικό χρώμα ξύλου για να αποθηκεύσετε τα πράγματά σας. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 11 εκ |
| Υψος: | 108 εκ |
| Τύπος | Ντολάπα |
|---|---|
| Υλικό | Λαμινατέ |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 108 cm |
| Total weight | 21.2 kg |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
14×41×27 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
19×41×32 εκ, με ράφια, πλαστικό
Σε απόθεμα
125×42×9 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Με παγκάκι
Σε απόθεμα
18×92×43 εκ, ρουστίκ , με ράφια
Σε απόθεμα
12×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Με ράφια, ξύλο, με παγκάκι
Σε απόθεμα
17×43×34 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
18×92×43 εκ, ρουστίκ , με ράφια
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

7×94×10 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Πεύκο

166×42×10 εκ, με ράφια, ανακλινόμενος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


13×42×32 εκ, με ράφια, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×43×32 εκ, με ράφια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ντολάπα, λαμινατέ
Σε απόθεμα
108×38×11 εκ, ντολάπα, λαμινατέ
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
7×70×29 εκ
Σε απόθεμα
174×45×30 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, με παγκάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα