Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (145x145) Gofis Home Eliette 398
Διαστάσεις 37×29 εκ
18,85 €
Ιστορικό τιμών
- 27/4/2026 - 18,85 €
- 11/6/2025 - 18,85 €
Περιγραφή προϊόντος
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο 145x145 με εκρού φόντο, πολύχρωμες αποχρώσεις και καρό σχέδιο από την εταιρία Gofis Home. Κατασκευασμένο από 60% βαμβάκι και 40% polyester με ειδικό φινίρισμα υφάσματος τύπου RESINA που μπορεί να κρατά φυσικό το ύφασμα μαλακό, αλλά ταυτόχρονα απωθεί τους λεκέδες. Είναι τυπωμένο με ανεξίτηλα ανθεκτικά χρώματα. Ιδανικό για να προστατεύεστε το τραπέζι από λεκέδες αλλά και να στολίσετε τον χώρο.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
42,99 €
Παπουτσοθήκη Με 2 Ράφια/12 Θέσεων (63x24x80) Spitishop Butler
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
27,99 €
Καλάθι Απλύτων 3 Θέσεων (60x38.5x70.5) Songmics LCB515W01V1
Σε απόθεμα
164,44 €189,74 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
99,99 €109,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
28,8 €
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Nef-Nef Homeware Worian Mauve
Σε απόθεμα
89,99 €
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
38,99 €
Κρεμάστρα Δαπέδου Επεκτεινόμενη 160εκ. Τροχήλατη Songmics HSR13BKV1
Σε απόθεμα
18,99 €
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς S-F Pompinou Poudre R6B212001VL
Σε απόθεμα
69,99 €
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
66,7 €
Παπουτσοθήκη Με 3 Ράφια/18 Θέσεων (60x23x119) F-V Natural 160392D
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
33,99 €
Ρολόι Τοίχου (Φ65) A-S Dorian 200308
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
37,99 €
Σετ Πιάτα 18τμχ S-D Pablo 203423
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
15,6 €
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Nef-Nef Homeware Baby Special Party Pink
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
55,99 €
Παιδικό Τραπεζάκι + Καρέκλες (Σετ 3τμχ) A-S Alex 205805
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα




























