
71 €
Διαστάσεις 4×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Η κορνίζα είναι κατασκευασμένη από ξύλο Mdf σε μαύρη απόχρωση. Ο καμβάς είναι πολυεστερικό ύφασμα με τυπωτό σχέδιο σε γκρι αποχρώσεις.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 90 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 2.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

























Μοντέρνο
Σε απόθεμα







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα