
Κούπα Batman - The World's Greatest Detective
Για καφέ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απολαύστε τον καφέ σας σε αυτές τις μοντέρνες κούπες. Σε 2 διαφορετικά σχέδια με λευκό χρώμα και φλοράλ μαύρο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα από πορσελάνη. Διαθέτει σταντ για να μπορείτε να τις τακτοποιήσετε. Χωρητικότητα 260ml.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για καφέ
Σε απόθεμα

Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα

Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα

Για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμαΓια καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα

Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα