
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μασητικό σιλικόνης σε ροζ-καφέ χρώμα από την εταιρία Kiokids. Κατασκευασμένο από ξύλο οξιάς φιλικό προς το περιβάλλον και τα παιδιά. Η μαλακή σιλικόνη είναι υψηλής ποιότητας που δεν απορροφά οσμές ή γεύσεις, ενώ το σχήμα και η υφή παραμένουν αναλλοίωτα. Ειδικά σχεδιασμένο για τα μικρά χεράκια του μωρού σας ώστε να μπορούν να ανακουφίζουν τον πόνο των ούλων και των δοντιών. Κατάλληλο για ηλικίες 3+ μηνών.
| Υλικό | Ξύλο, Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Οδοντωτές |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 21 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Kiokids |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα