
Επιτοίχιο φωτιστικό LED - H5 - 941860
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Homelighting σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει 1 μαύρο κρίκο και ντουί σε χρυσή απόχρωση. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο


LED, 230V
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

LED
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, 230V
Σε απόθεμα


LED, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα