
Φλυτζάνια Καφέ 200ml Με Σταντ (Σετ 4τμχ) S-D Alix 196469
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απολαύστε τον καφέ σας σε αυτές τις μοντέρνες κούπες. Σε 4 διαφορετικά σχέδια με μπλε χρώμα και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα από πορσελάνη. Διαθέτει σταντ για να μπορείτε να τις τακτοποιήσετε. Χωρητικότητα 260ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 33 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.33 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό


Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό, σμάλτο


Μοντέρνο, σετ, γυαλί

Για καφέ
Σε απόθεμα

Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ

Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα