
Βαμβακοθήκη (Φ8x10) Pam & Co 93-403 Matt Black
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαμβακοθήκη βαρέως τύπου χωρίς ραφή κλεισίματος σε γκρι χρώμα και ματ υφή από την εταιρία Pam & Co. Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα. Μπορείτε να την χρησιμοποιήσετε ως θήκη για τους δίσκους ντεμακιγιάζ και για το βαμβάκι. Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pam & Co παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για καλλυντικά και μακιγιάζ
Σε απόθεμα







Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος



Για καθαριστικά ταμπόν, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα