
Διακοσμητικό Τοίχου Μακραμέ (50x50) Rythmos Amarosa
10×50 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου μακραμέ σε εκρού χρώμα από την εταιρία Rythmos. Κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι. Τοποθετήστε το στον τοίχο για να δώσετε χαρακτήτα και στυλ στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 10 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

10×50 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
2×35 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

62×54 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Ξύλο



Ξύλο
Σε απόθεμα




118×51 εκ
Σε απόθεμα

6×88 εκ
Σε απόθεμα



13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα