
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (Φ20x28) Homely 5lt Classic Grey Matt 02-3753
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×29×22 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 49,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι απόρριμμάτων της εταιρείας Pamco σε γκρι ματ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 0,4mm. Ιδανικό για το γραφείο ή το παιδικό δωμάτιο. Ελληνικής κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pamco παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 22 εκ |
| Υψος: | 30 εκ |
| Χρώμα | Γκρί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


58×29×29 εκ
Σε απόθεμα










63×36×34 εκ
Σε απόθεμα





33×65×35 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα